Fakir Chop'N Blend Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.5 kg

Fakir Chop'N Blend Blender Fiyatları

Fakır Chop 'n Blend Smoothıe Blender – Yesıl - Yeşil

Satıcı: öyküstore | 9 yorum

1.461,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1461.49
Fakır Chop 'n Blend Smoothıe Blender – Yesıl - Yeşil

Satıcı: Çağlar Nalbur Hırdavat | 9 yorum

1.508,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1508.10
Fakir Chop'N Blend Smoothie Blender Yeşil

Satıcı: AKA Teknoloji

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1599.00
Fakir Chop'N Blend Smoothie Blender Yeşil

Satıcı: EKO-EKOL

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1649.00
Fakir Chop'n Blend Smoothie Blender Yeşil

Satıcı: TRİOTEK TİCARET

1.680,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1680.60
Fakir Chop'N Blend Smoothie Blender turkuaz

Satıcı: partcaci

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1699.00
Fakir Chop'N Blend Smoothie Blender turkuaz

Satıcı: ÇağlarNalburHırdavat

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1699.00
Fakir Chop'n Blend 350 W Smoothie Blender

Satıcı: TEKNOEVDE

2.034,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2034.60
Fakir Chop'N Blend Aqua 350 W Smoothie Blender

Satıcı: BAKSERLTD

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2099.00
FAKIR Chop'N Blend Aqua Smoothie Blender Gri Turkuaz

Satıcı: MEDIAMARKT

2.744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2744.00
Fakir Chop'N Blend Aqua Smoothie Blender Gri Turkuaz 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 2799.00
Fakir Chop 'N Blend Smootie Yeşil Blender 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2799.00
Fakir Chop'N Blend Aqua 350 W Smoothie Blender

Satıcı: Fakir Türkiye

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 3199.00
FAKIR Chop'N Blend Aqua Smoothie Blender Gri Turkuaz

Satıcı: GİZERLER

3.246,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 3246.52
Chop'N Blend Smoothie Yeşil Blender 3.763,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

15 3773.53

Fakir Chop'N Blend Blender Fiyat Geçmişi

Fakir Chop'N Blend Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Antrasit
• Ağırlık 1.5 kg

Fakir Chop'N Blend Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.