Fakir Speed Multi Blender

Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.92 kg

Fakir Speed Multi Blender Fiyatları

Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Silver - Gri

Satıcı: Sarf Bilişim | 70 yorum

4.859,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4859.10
Fakir Speed Multi 1000 W Blender Seti bakir-siyah

Satıcı: sarfbilisim-artsrf

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4699.00
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Copper

Satıcı: Sarf Bilisim

4.849,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 4849.03
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Silver - Gri

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ | 70 yorum

4.904,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4904.10
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Copper

Satıcı: Sarf Bilişim (artsrf)

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 4999.00
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Copper 4.980,86 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4990.86
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Silver 5.240,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5250.7
Fakir Speed Multi 1000 W Blender Seti bakir-siyah

Satıcı: gelenalsinn

5.309,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 5309.00
Fakir Speed Multi 1000 W Blender Seti - Silver

Satıcı: MiniBuy

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

9 5799.00
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Silver

Satıcı: Sarf Bilisim

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 5819.03
Fakir Speed Multi Blender Seti Black & Silver

Satıcı: SARF BİLİŞİM

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5999.00

Fakir Speed Multi Blender Fiyat Geçmişi

Fakir Speed Multi Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var
2.92 kg

Fakir Speed Multi Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Fakir Speed Multi Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.