Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var

Goldmaster Maximix GM-7244 Blender Fiyatları

Goldmaster Uyumlu Gm-7244 Maximix Blender Parçalayıcı Ayak,Kırmızı

Satıcı: Yedek Parça Pendik

1.027,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 1027.90
Goldmaster El Tipi Blender 1000 W Maximix Fonksiyonlu Kırmızı Güçlü Performans GM-7244 Maximix

Satıcı: EFE FARUK AVM | 12 yorum

1.530,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 1530.95
Goldmaster Maximix Siyah 1000 Watt 4 Bıçaklı Paslanmaz Çelik Turbo Hız Ayarlı El Blender

Satıcı: Derkashop

1.572,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 1572.70
Goldmaster GM 7244 Maximix 1000 W Çubuk Blender siyah

Satıcı: efes-home

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 1599.00
Goldmaster GM 7244 Maximix 1000 W Çubuk Blender siyah

Satıcı: fullev

1.639,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 1639.00
Goldmaster GM-7244 Maximix Blender Seti 1000 W Güçlü Fonksiyonel El Tipi Blender - Siyah

Satıcı: Akıllıelma | 16 yorum

1.644,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 1644.29
Goldmaster GM-7244 Maximix Blender Seti

Satıcı: Akıllıelma

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1799.00
Goldmaster GM-7244 Maximix Blender Seti

Satıcı: TİRYAKİ GRUP

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2000.00
Goldmaster Maximix GM-7244 Gold El Blenderi

Satıcı: SARICAOĞLU DTM

2.699,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2699.10
Goldmaster Maximix GM-7244 Gold El Blenderi 2.687,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2697.1

Goldmaster Maximix GM-7244 Blender Fiyat Geçmişi

Goldmaster Maximix GM-7244 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Goldmaster Maximix GM-7244 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.