Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Grundig Türkiye | 153 yorum
1.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
1 1399.00 Grundig Hbs 425001 Mini BlenderSatıcı: İste Netten
1.407,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önceki fiyat
2 1407.12 Grundig Hbs 425001 1500w Mini El Blender SetiSatıcı: Kala Teknoloji
1.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 1449.00 Grundig Hbs 425001 1500w Mini El Blender SetiSatıcı: Grundig Türkiye | 318 yorum
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önceki fiyat
4 1499.00 Grundig HBS 425001 El BlenderSatıcı: Grundig Türkiye
1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 1799.00 Grundıg HBS 425001 1500 W El Blender SetiSatıcı: grundig-turkiye | 1 yorum
1.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
6 1799.00 GRUNDİG HBS 425001 MİNİ EL BLENDER SETİ 8913141600Satıcı: PAZARTEK
1.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 1999.00 Grundig Hbs425001 Blender SetSatıcı: TEKNOSA
2.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2149.00