Grundig HBS 4421 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.6 kg

Grundig HBS 4421 Blender Fiyatları

Grundig HBS4421G 700 Watt El Tipi Blender Seti Doğrama Fonksiyonu ile Cam Hazneli - Siyah

Satıcı: Muzeko | 8 yorum

2.247,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2247.53
Grundig HBS4421G Cam Hazneli Blender Seti

5 yorum

1.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 1829.00
Grundig Hbs 4421 G 700 W Blender Seti

Satıcı: 1Mercan Ev Aletleri

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 2099.00
Grundig Hbs4421g 700 Watt Cam Hazneli Blender Seti

Satıcı: Muzeko

2.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

4 2135.10
Grundig HBS4421G 700 Watt El Tipi Blender Seti Doğrama Fonksiyonu ile Cam Hazneli - Siyah

Satıcı: Techburada | 8 yorum

2.249,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 2249.10
Grundig HBS 4421 G Cam Hazneli Blender Seti

Satıcı: UCUZAALGİT

2.307,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 2307.63
Grundig HBS 4421 G Cam Hazneli Blender Seti

Satıcı: Pro Esnaf

2.325,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 2325.92
GRUNDIG HBS 4421 G Cam Hazneli Blender Set siyah

Satıcı: Techburada

2.328,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 2328.69
GRUNDIG HBS 4421 G Cam Hazneli Blender Set siyah

Satıcı: muzeko

2.459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 2459.00
Grundig HBS 4421 G El Blender Seti 1000W Turbo Fonksiyonlu Parçalayıcı Ölçü Kabı Dahil

Satıcı: Pro Esnaf

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2499.00
Grundig HBS 4421 G Cam Hazneli Blender Seti 2.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

11 2509

Grundig HBS 4421 Blender Fiyat Geçmişi

Grundig HBS 4421 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
1.6 kg

Grundig HBS 4421 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Antrasit
• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 9 cm
• Derinlik 9 cm
• Ağırlık 1.6 kg

Grundig HBS 4421 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.