Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:

Grundig HBS 7285 CDX Blender Fiyatları

Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti - Gri

Satıcı: FixON | 691 yorum

3.059,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 3059.10
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: Edakik

3.064,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 3064.80
GRUNDIG HBS 7285 CDX-DELISIA BLENDER SET

Satıcı: Pro Esnaf

3.095,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 3095.14
Grundig Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: Grundig Karşıyaka 35

3.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3096.60
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti - Gri

Satıcı: Edakik | 691 yorum

3.194,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 3194.10
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: Buevin

3.285,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3285.00
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: ProEsnaf

3.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

7 3459
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: Edakik

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3299.00
GRUNDIG HBS 7285 CDX-DELISIA BLENDER SET

Satıcı: Pro Esnaf

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 3429.02
GRUNDIG HBS 7285 CDX-DELISIA BLENDER SET

Satıcı: SALMANLI

3.588,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 3588.03
Grundig HBS 7285 CDX Delisia Novus 850 W Blender Seti antrasit

Satıcı: proesnaf

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 3599.00
Grundig HBS 7285 CDX Delisia Novus 850 W Blender Seti antrasit

Satıcı: Grundig_Türkiye

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 3599.00
GRUNDIG HBS 7285 CDX-DELISIA BLENDER SET

Satıcı: SALMANLI

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

13 3599.00
Grundig HBS 7285 CDX Delisia Novus Blender Seti

Satıcı: Makroreyon

3.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 3909
Grundig HBS 7285 CDX Delisia Novus Blender Seti 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

15 3999.00
Grundig Hbs 7285 Cdx Delisia Novus Blender Seti 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

16 3999.00

Grundig HBS 7285 CDX Blender Fiyat Geçmişi

Grundig HBS 7285 CDX Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 44 cm
• Genişlik 7 cm
• Derinlik 7 cm

Grundig HBS 7285 CDX Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Grundig HBS 7285 CDX Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.