Grundig RHB 1410 Blender

Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
2.33 kg

Grundig RHB 1410 Blender Fiyatları

Grundig Rhb 1410 Blender Set - Siyah

Satıcı: Pro Esnaf | 19 yorum

2.391,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2391.08
Grundig RHB1410 Rendeli Blender Seti

27 yorum

2.189,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2189.00
Grundig RHB 1410 B Mikser & Blender Set bej

Satıcı: Grundig_Türkiye

2.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 2349.00
Grundig RHB 1410 B 1500 Watt Blender Seti

Satıcı: Grundig Türkiye

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2399.00
Grundig Rhb 1410 Blender Set - Siyah

Satıcı: ENDER IZMIR | 19 yorum

2.410,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2410.40
Grundig RHB 1410 Blender Set

Satıcı: Zerdahome

2.570,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 2570.00
Grundig Rhb 1410 Blender Seti

Satıcı: ARYADTM

2.580,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2580.10
Grundig GRUNDİG RHB 1410 BLENDER SET

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 2599.00
Grundig RHB 1410 Mikser Blender Set siyah

Satıcı: proesnaf

2.725,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 2725.54
Grundig RHB 1410 B 1500 Watt Blender Seti

Satıcı: MEGAMALL

2.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 2859.00
Grundig RHB 1410 B 1500 Watt Blender Seti

Satıcı: Karakaya Elektronik

2.879,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2879.04
Grundig RHB 1410 B 1500 Watt Blender Seti

Satıcı: TeknoEvde

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 2944.05
Grundig Rhb 1410 B 1500 W Blender Set - Beyaz

Satıcı: TEKNOEVDE

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3114.10

Grundig RHB 1410 Blender Fiyat Geçmişi

Grundig RHB 1410 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Antrasit
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 20 cm
• Ağırlık 2.33 kg

Grundig RHB 1410 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Grundig RHB 1410 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.