Grundig RHB 4450 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
2.33 kg

Grundig RHB 4450 Blender Fiyatları

Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.239,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 2249.3
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.239,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 2249.3
Grundig Rhb 4450 G Rendeli Blender Seti 100 W Motor Gücü ve 1750 ml Kapasite ile Bej Renk

Satıcı: Pro Esnaf | 14 yorum

2.484,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 2484.00
Grundig Rhb 4450 G Rendeli Blender Seti 100 W Motor Gücü ve 1750 ml Kapasite ile Bej Renk

Satıcı: Martelelektronik | 14 yorum

2.571,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2571.40
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Pro Esnaf

2.740,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2740.99
GRUNDIG RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Teknosa

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 2799.00
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: TREND-TEKNOLOJİ

2.749,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2749.99
Grundig Rhb 4450 G 1500 W El Blender gri

Satıcı: teknosa

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 2799.00
Grundig Rhb 4450 G 1500 W El Blender gri

Satıcı: proesnaf

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 2899.00
GRUNDIG RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Pro Esnaf

2.937,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 2937.06
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Mercan Küçük Ev Aletleri

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 2999.00
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Pro Esnaf

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 2999.00
Grundig RHB 4450 G Rendeli Blender Seti 3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 3199.00
Naque Grundıg Rhb 4450 G Rendeli Blender Seti

Satıcı: Bizegel

6.743,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

14 6743.20

Grundig RHB 4450 Blender Fiyat Geçmişi

Grundig RHB 4450 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
2.33 kg

Grundig RHB 4450 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Antrasit
• Yükseklik 41 cm
• Genişlik 24 cm
• Derinlik 20 cm
• Ağırlık 2.33 kg

Grundig RHB 4450 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.