Grundig TB 7285 CDX Blender

Güç:
Hız Kademesi:
6
Turbo Fonksiyonu:
Var
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Ağırlık:
2.8 kg

Grundig TB 7285 CDX Blender Fiyatları

Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: BakserLTD | 691 yorum

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2789.10
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

2.654,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2654.10
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: Pro Esnaf

2.708,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2708.14
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: Buevin | 691 yorum

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2789.10
Grundıg TB 7285 CDX Delisia Novus 800 W Sürahi Blender siyah

Satıcı: mebteknoloji

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 2799.00
Grundıg TB 7285 CDX Delisia Novus 800 W Sürahi Blender siyah

Satıcı: proesnaf

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

6 2799.00
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi 800W Blender

Satıcı: Techburada

2.831,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2831.10
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: Buevin

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2899.00
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: Pro Esnaf

2.988,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 2988.02
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: BAKSERLTD

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2999.00
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: MEB TEKNOLOJİ

3.103,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 3103.03
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox

Satıcı: Techburada

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 3199.00
Grundig TB 7285 CDX Delisia Novus Smoothie Blender

Satıcı: Makroreyon

3.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3509
Grundig Tb 7285 Cdx Delisia Novus Sürahi 800 W Blender 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

14 3999.00
Grundig TB 7285 CDX Delisia Novus Sürahi Blender Dark Inox 4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

15 4599.00

Grundig TB 7285 CDX Blender Fiyat Geçmişi

Grundig TB 7285 CDX Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 40 cm
• Genişlik 21 cm
• Derinlik 16 cm
• Ağırlık 2.8 kg

Grundig TB 7285 CDX Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.