Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Haier HBL5B2 Blender 1200W Satıcı: novapazar
4.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 4099.00
Haier HBL5B2 011 1,7 LT Cam Sürahi 2'si 1 Arada Spatula Buz Kırma 6 Hız Ayarı Smoothie Blender - Siyah
Satıcı: Nailoğulları | 6 yorum
4.491,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 4491.00
Haier I-Master Blender Serisi 5, Ice Crush Fonksiyonu, Smoothie, 5 Değişken Hızlı, Otomatik Temizleme, 1,7 L Cam Sürahi, Personal Jug 0.6 1200 W [Siyah] Satıcı: FtechBilisim
4.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 4509
Haier HBL5B2 011 1,7 LT Cam Sürahi 2'si 1 Arada Spatula Buz Kırma 6 Hız Ayarı Smoothie Blender - Siyah
Satıcı: ÇALIŞKAN AVM | 6 yorum
5.310,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
4 5310.00
Haier HBL5B2 Blender 1200W Satıcı: Digital Teknoloji
5.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 5499.00
Haier HBL5B2 011 1200 W BLENDER, 2 L ANA SÜRAHİ KAPASİTESİ, 700 ML KİŞİSEL SÜRAHİ KAPASİTESİ, 20000 MAKSİMUM DÖNÜŞ (RPM), 5000 Satıcı: Ceramic Concept
5.555,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 5555.00
Haier Hbl5b2 011 1,7 Lt Cam Sürahi 2'Si 1 Arada Spatula Buz Kırma 6 Hız Ayarı Smoothie Blender
Satıcı: Cepekspress
6.194,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 6194.10
Haier Smoothie Blender Siyah HBL5B2 011 1200 W blender, 2 l ana sürahi kapasitesi, 700 ml kişisel sürahi kapasitesi, 20000 maksimum dönüş (RPM), 5000 minimum dönüş (RPM), Paslanmaz çelik bıçak, Kaymayı önleyen ayaklar, Ölçüm kabı/ Satıcı: Cepekspress
6.579,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 6579.06
Haier Smoothie Blender Hbl5b2 011 Tek
Satıcı: albihele
6.637,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
9 6637.50
Haier HBL5B2 011 1200 W BLENDER, 2 L ANA SÜRAHİ KAPASİTESİ, 700 ML KİŞİSEL SÜRAHİ KAPASİTESİ, 20000 MAKSİMUM DÖNÜŞ (RPM), 5000 Satıcı: cepekspress
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 6999.00
I-Master Series 5 HBL5B2 011 Smoothie Blender
8.690,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
11 8700