Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Artfood 4925H Blender Fiyatları

Homend Artfood 4925H 1200 W Sürahi Blender - Krem

Satıcı: TEKNOEVDE

3.559,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3559.10
Homend Artfood 4925h Profesyonel Blender Krem

Satıcı: TeknoEvde

3.571,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 3571.06
Homend Artfood 4925H 1200 W Profesyonel Mutfak Robotu krem

Satıcı: teknoevde

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 3699.00
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender Krem

Satıcı: TeknoEvde

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3799.05
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender Krem

Satıcı: SEZER AVM | 15 yorum

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4399.00
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender Siyah

Satıcı: TAŞARAVM

4.400,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 4400.50
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender Krem

Satıcı: AXCALI | 15 yorum

4.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4450.00
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender siyah

Satıcı: LuxuryAudio

4.749,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 4749.05
Homend Artfood 4925h Profesyonel Blender Krem

Satıcı: axcali

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 5009
Homend Artfood 4925h Profesyonel Blender Siyah

Satıcı: EnSonu

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 4999.00
HOMEND Artfood 4925h Profesyonel Blender Krem

Satıcı: Novella Home

5.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5989.00
Homend Artfood 4925H Profesyonel Blender Krem

Satıcı: EnSonu

7.602,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 7602.74

Homend Artfood 4925H Blender Fiyat Geçmişi

Homend Artfood 4925H Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

Homend Artfood 4925H Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.