Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Functionall 2843H Blender Fiyatları

Homend Functionall 2843H 1700 W Mutfak Robotu

Satıcı: TBM TEKNOLOJİ

1.901,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

1 1901.90
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu 1700 W antrasit

Satıcı: bulutlarteknoloji | 83 yorum

1.934,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1934.10
HOMEND Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu Antrasit 1700 W

Satıcı: MSL TEKNO

2.025,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 2025.00
HOMEND Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu Antrasit 1700 W

Satıcı: Porgatech

2.029,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2029.00
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu Antrasit 1700 W

Satıcı: Pandora Ticaret

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 2149.00
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu 1700 W antrasit

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

2.174,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 2174.44
Homend Functionall 2843H Mutfak Robotu Antrasit - Gümüş

Satıcı: markaglobal | 117 yorum

2.189,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2189.60
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu 1700W - Antrasit

Satıcı: TEKNOEVDE

2.211,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 2211.60
Homend Functionall 2843H Mutfak Robotu Antrasit - Gümüş

Satıcı: ESMEL AVM | 117 yorum

2.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 2369.00
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu Antrasit 1700 W

Satıcı: TeknoEvde

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 2399.00
Homend Functionall 2843H Mutfak Robotu Antrasit

Satıcı: SimaOnline

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 2800
Homend Functionall 2843H 5 Fonksiyonlu Mutfak Robotu 1700W Antrasit 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 2799.00

Homend Functionall 2843H Blender Fiyat Geçmişi

Homend Functionall 2843H Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Homend Functionall 2843H Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.