Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:

Homend Handmaid 1966H Blender Fiyatları

Homend Handmaid 1966h Inox XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set

Satıcı: HOMEND

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 2753.02
Homend Handmaid 1966h Inox Xlarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set

Satıcı: Homend

2.715,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 2715.03
Homend Handmaid 1966h Inox, XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set

Satıcı: Homend

2.743,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 2743.02
Homend Handmaid 1966h Inox, XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set - Siyah

Satıcı: Homend | 23 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 2799.00
Homend Handmaid 1966h Inox Xlarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set inox

Satıcı: Homend | 5 yorum

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2799.00
Homend Handmaid 1966h Inox XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2799.00
Handmaid 1966h Inox XL Hazneli Çift Bıçaklı Blender Seti 2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2809
Homend Handmaid 1966h Inox Xlarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set inox

Satıcı: Yavuzlar

3.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3000.00
Homend Handmaid 1966h Inox, XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set

Satıcı: TAŞARAVM

3.385,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 3385.30
Homend Handmaid 1966h Inox Xlarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set

Satıcı: TAŞARAVM

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 3490.00
Homend Handmaid 1966h Inox, XLarge Hazneli, Çift Bıçaklı Blender Set - Siyah

Satıcı: MerveAvm | 23 yorum

3.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 3949.00

Homend Handmaid 1966H Blender Fiyat Geçmişi

Homend Handmaid 1966H Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

DÖKÜMANLAR

Homend Handmaid 1966H Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.