Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Handmaid 1967H Blender Fiyatları

Homend Handmaid 1967H Blender Set Siyah Kırmızı - Kırmızı - Siyah

Satıcı: Homend | 3 yorum

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 2099.00
HOMEND Handmaid 1967H Blender Set Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

1.913,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1913.67
Homend Handmaid 1967H Blender Set antrasit-siyah

Satıcı: Homend

1.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1994.05
Homend Handmaid 1967H Blender Set Antrasit Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1999.00
Homend Handmaid 1967H Blender Set Siyah Kırmızı 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 1999.00
Homend Handmaid 1967H Blender Set Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 2057.02
Homend Handmaid 1967H Blender Set Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2057.02
Homend Handmaid 1967H Blender Set Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2099.00
HOMEND Handmaid 1967H Blender Set Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2099.00
Homend Handmaid 1967H Blender Set kirmizi-siyah

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2099.00
Homend Handmaid 1967H Blender Set Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

11 2099.00
Homend Handmaid 1967H Blender Set Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 2099.00

Homend Handmaid 1967H Blender Fiyat Geçmişi

Homend Handmaid 1967H Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Homend Handmaid 1967H Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.