Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Homend Mixfresh 7026H Blender Fiyatları

Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Siyah Kırmızı 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 1599.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Antrasit Siyah 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1599.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 1699.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2057.02
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2057.02
HOMEND Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Antrasit Siyah

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 2099.00
HOMEND Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 2099.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender antrasit-siyah

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

8 2099.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender kirmizi

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2099.00
Homend Mixfresh 7026H Kişisel Smoothie Blender Siyah Kırmızı

Satıcı: Homend

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 2099.00

Homend Mixfresh 7026H Blender Fiyat Geçmişi

Homend Mixfresh 7026H Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gri Siyah
• Yükseklik 23 cm
• Genişlik 15 cm
• Derinlik 24 cm

DÖKÜMANLAR

Homend Mixfresh 7026H Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.