Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Karaca Blend ve Rush Blender Fiyatları

Karaca Blend ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit

Satıcı: Trendyol

1.903,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1903.96
Karaca Blend Ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit - Gri

Satıcı: Harar | 29 yorum

2.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2179.00
Karaca Blend Ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit - Gri

Satıcı: KURTOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ | 29 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2199.00
Karaca Blend Ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender antrasit

Satıcı: hesaplialdin

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 2199.00
Karaca Blend Ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender - Antrasit

Satıcı: TEKNOEVDE

2.224,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2224.10
Karaca Blend ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit

Satıcı: MEGAMALL

2.259,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 2259.00
Karaca Blend ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit

Satıcı: TeknoEvde

2.374,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 2374.05
Karaca Blend ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit

Satıcı: TeknoEvde

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 2399.00
Karaca Blend ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Antrasit

Satıcı: fersastore

2.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 2400.00
Karaca Blend Ve Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender antrasit

Satıcı: teknoevde

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2499.00
Karaca Blend & Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender Black

Satıcı: matt elektronik

3.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 3600.00
Karaca Blend & Rush Inox Personal Kişisel Smoothie Blender White

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

6.185,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6185.50

Karaca Blend ve Rush Blender Fiyat Geçmişi

Karaca Blend ve Rush Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Karaca Blend ve Rush Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.