Güç:
Sürahi Kapasitesi:
1.8 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Karaca Dijital Ekran Blender Fiyatları

Karaca Dijital Ekran Inox Smoothie Blender 1800W

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 6009
Karaca Dijital Ekran İnox Smoothıe Blender 1800 W inox

Satıcı: karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 5999.00
Karaca Dijital Ekran Inox Smoothie Blender Silver 1800W

Satıcı: Karaca

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 5999.00
Karaca Dijital Ekran Inox Smoothie Blender Silver 1800W

Satıcı: KARACA

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 5999.00
Karaca Dijital Ekran Inox Smoothie Blender Silver 1800W 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 5999.00
Karaca 1800W Dijital Ekranlı Inox Paslanmaz Gövde 1,8 Litre Smoothıe Blender

Satıcı: ErdirenGrup

7.173,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 7173.07
Karaca 1,8 Litre Smoothıe Blender 1800W Dijital Ekranlı Inox Paslanmaz Gövde

Satıcı: Real Shop

7.301,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 7301.03
Karaca 1800W Dijital Ekranlı Inox Paslanmaz Gövde 1,8 Litre Smoothıe Blender

Satıcı: Bizegel

8.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8849.10
Karaca 1,8 Litre Cam Hazneli 1800W Yüksek Güçlü Buz Kırma Özellikli Dijital Ekranlı Inox Smoothie Blender

Satıcı: Bizegel

9.725,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 9725.30
Karaca Dijital Ekran İnox Smoothıe Blender 1800 W inox

Satıcı: ernpazarlama

14.494,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 14494.80

Karaca Dijital Ekran Blender Fiyat Geçmişi

Karaca Dijital Ekran Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Karaca Dijital Ekran Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Karaca Dijital Ekran Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.