Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1 kg

Karaca Retro Personal Blender Fiyatları

Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Grey

Satıcı: Amazon.com.tr

1.953,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 1963.49
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Black

Satıcı: Trendyol

1.953,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1953.49
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Red

Satıcı: uygunhane

2.183,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2183.09
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Red - Kırmızı

Satıcı: Butiikhome | 278 yorum

2.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2390.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Red - Kırmızı

Satıcı: UygunHane | 278 yorum

2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2399.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender siyah

Satıcı: miatek

2.467,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 2467.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Cream

Satıcı: Mobiloomm

2.477,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2477.10
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Cream

Satıcı: DRAKS STORE

2.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2649.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender krem

Satıcı: mobiloom

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 2799.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Cream

Satıcı: MEGAMALL

2.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 2849.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Red

Satıcı: Karaca

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 3999.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Black

Satıcı: Karaca

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 3999.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Grey 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 3999.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Black 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 3999.00
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: ELİT ÇEYİZ

4.471,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

15 4471.04
Karaca Retro Personal Kişisel Smoothie Blender Grey

Satıcı: ELİT ÇEYİZ

4.927,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

16 4927.10
Karaca Personal Kişisel Smoothie Blender Black Resmi Distribütör Garantili Retro 2 Yıl 220 - 2

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

7.035,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

17 7035.80

Karaca Retro Personal Blender Fiyat Geçmişi

Karaca Retro Personal Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var
1 kg

Karaca Retro Personal Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Karaca Retro Personal Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.