Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3 kg

Karaca Vintage Craft Blender Fiyatları

Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Red 300 W

Satıcı: Morgiller Home züccaciye | 2 yorum

2.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2900.00
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Cream 300 W

Satıcı: Trendyol

2.669,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 2669.29
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Red 300 w

Satıcı: TeknoEvde

3.050,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3050.72
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı - Kırmızı

Satıcı: TEKNOEVDE

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3114.10
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı - Beyaz

Satıcı: TEKNOEVDE

3.114,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3114.10
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Cream 300 W

Satıcı: TeknoEvde

3.114,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 3114.57
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Red 300 w

Satıcı: TeknoEvde

3.114,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 3114.57
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Red 300 W

Satıcı: Önder Avm | 2 yorum

3.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 3140.00
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Red

Satıcı: TeknoEvde

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 3324.05
Karaca Vintage Craft Narenciye Sıkacağı Cream

Satıcı: TeknoEvde

3.324,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 3324.05
Karaca Vintage Craft 300 W Narenciye Sıkacağı kirmizi

Satıcı: ÖNDER

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 3399.00
Karaca Vintage Craft 300 W Narenciye Sıkacağı Cream beyaz

Satıcı: teknoevde

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 3499.00

Karaca Vintage Craft Blender Fiyat Geçmişi

Karaca Vintage Craft Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
1.5 litre
Var
3 kg

Karaca Vintage Craft Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Kırmızı Krem
• Yükseklik 25.8 cm
• Genişlik 19.4 cm
• Ağırlık 3 kg

Karaca Vintage Craft Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.