Kenwood BLM92.920SS Blender

Güç:
Sürahi Kapasitesi:
2 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
6.9 kg

Kenwood BLM92.920SS Blender Fiyatları

Kenwood Blm92.920ss 1500 W 3 L Buz Kırma Fonksiyonlu Isıtıcılı Power Gümüş Blender 9.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 9997.00
Kenwood BLM92.920SS Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 Watt Isıtıcılı Power Blender - 3 Lt Hazne Kapasiteli - Siyah

Satıcı: Premium Sepet | 4 yorum

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 11499.00
Kenwood Blm92.920ss Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 Watt Isıtıcılı Power Blender - 3 Lt Hazne Kapasiteli

Satıcı: bilerekal

12.017,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 12017.40
Kenwood BLM92.920SS Isıtıcı Power Blender

Satıcı: bilerekal

13.184,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 13184.31
Kenwood BLM92.920SS Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 Watt Isıtıcılı Power Smoothie Blender 3 Lt Hazne Kapasiteli

Satıcı: bilerekal

13.233,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 13233.67
Kenwood BLM92.920SS Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 Watt Isıtıcılı Power Blender - 3 Lt Hazne Kapasiteli - Siyah

Satıcı: bilerekal | 4 yorum

14.375,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 14375.23
Kenwood BLM92.920SS Isıtıcılı 1500W Power Blender

Satıcı: Mordut

15.298,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 15298.98
Kenwood Blm92.920ss Isıtıcılı 1500w Power Blender

Satıcı: Ahidenal

16.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 16989.00
Kenwood BLM92.920SS Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 Watt Isıtıcılı Power Smoothie Blender 3 Lt Hazne Kapasiteli

Satıcı: Buevin

17.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 17990.00
BLM92.920SS Buz Kırma Fonksiyonlu 1500 W Isıtıcılı Power Blender 19.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

10 20000

Kenwood BLM92.920SS Blender Fiyat Geçmişi

Kenwood BLM92.920SS Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Ağırlık 6.9 kg

Kenwood BLM92.920SS Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.