Kenwood BSP70.180SI Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.54 kg

Kenwood BSP70.180SI Blender Fiyatları

Kenwood Nutri Smoothie Blender 600 ml Kapasiteli BSP70.180SI - Gri

Satıcı: NZL SHOP | 5 yorum

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 4599.00
Kenwood Nutri Kişisel Smoothie Blender BSP70.180SI

Satıcı: Amazon.com.tr

4.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 4800
Kenwood Nutri Smoothie Blender 600 ml Kapasiteli BSP70.180SI - Gri

Satıcı: BİG MAĞAZA | 5 yorum

5.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 5280.00
Kenwood Nutri Smoothie Blender 600 Ml Kapasiteli Bsp70.180sı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.295,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 5295.50
Kenwood Bsp70.180sı 600 Ml. Nutri Smoothie Blender

Satıcı: Makroreyon

5.339,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 5339.10
Kenwood Nutri Smoothie Blender - 600 Ml Kapasiteli Bsp70.180Sı

Satıcı: Big Mağaza

5.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 5400.00
Kenwood BSP70.180SI 600 ml. Nutri Smoothie Blender (Gümüş)

Satıcı: Makroreyon

5.399,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5409.1
Kenwood BSP70.180SI 600 ml. Nutri Smoothie Blender

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 5593.00
Kenwood BSP70.180SI 600 ml. Nutri Smoothie Blender

Satıcı: MakroReyon

5.759,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 5759.05
Kenwood Nutri Smoothie Blender - 600 Ml Kapasiteli Bsp70.180Sı

Satıcı: Makroreyon

6.178,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 6178.97
BSP70.180SI 600 ml Kapasiteli Nutri Smoothie Blender 8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9000

Kenwood BSP70.180SI Blender Fiyat Geçmişi

Kenwood BSP70.180SI Blender Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Gümüş
• Yükseklik 30 cm
• Genişlik 20 cm
• Derinlik 20 cm
• Ağırlık 3.54 kg

Kenwood BSP70.180SI Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.