Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KENWOOD TÜRKİYE
3.051,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 3051.00 Kenwood HDP306WH 800 Watt Blender Seti - Beyaz - Patentli 3 BıçakSatıcı: Amazon.com.tr
3.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 3390.00 Kenwood HDP306WH Triblade System 800 W El Blender SetiSatıcı: KENWOODTÜRKİYE
3.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 3390.00 Kenwood Hdp306wh 800 Watt Blender Seti-Beyaz-Patentli 3 Bıçak HDP306WHSatıcı: KENWOOD TÜRKİYE
3.390,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3390.00