Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kenwood El Tipi Blender Seti HBM40.306WH 850 W Güçlü Motor ile 1 Litre Kapasite ve Püre Yapma Fonksiyonu - Beyaz - Gri
Satıcı: BİG MAĞAZA | 2 yorum
6.980,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 6980.00
Kenwood El Tipi Blender Seti HBM40.306WH 850 W Güçlü Motor ile 1 Litre Kapasite ve Püre Yapma Fonksiyonu - Beyaz - Gri
Satıcı: Premium Sepet | 2 yorum
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 6999.00
Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM40.306WH Satıcı: BİG MAĞAZA
7.499,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
3 7509.99
Kenwood Triblade System El Blender Seti Hbm40.306wh
Satıcı: BİG MAĞAZA
8.861,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 8861.10
Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM40.306WH Satıcı: BİG MAĞAZA
9.390,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 9390.60
Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM40.306WH Satıcı: Premium Sepet
9.690,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 9690.30
Kenwood Triblade Xl El Mikseri Blender Seti Hbm40.306Wh - Triblade Patentli 3 Açılı Bıçak Sistemi, 0 Satıcı: Toy Fox
15.200,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 15200.99