Güç:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
1.47 kg

Kenwood Triblade XL HBM60.007GY Blender Fiyatları

Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM60.007GY - 1000 Watt Güçlü Motor, Püre Aparatı, Patentli Triblade 3 Açılı Bıçak Sistemi,%20 Daha Uzun Karıştırma Çubuğu, Metal Çırpıcı, Karıştırma Haznesi

Satıcı: Amazon.com.tr

8.785,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 8795.7
Kenwood HBM60.007GY Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: Ahidenal

8.810,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 8810.20
Kenwood HBM60.007GY Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: AhideNal

8.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 8990.00
Kenwood Hbm60.007gy Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: Ahidenal

11.438,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 11438.00
Kenwood Hbm60.007gy Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: Gürel Home

11.530,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 11530.10
Kenwood HBM60.007GY Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: Gürel Store

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 12609.03
Kenwood HBM60.007GY Triblade System 1000 Watt El Blender Seti

Satıcı: Gürel Home

12.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 12990.00
Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM60.007GY - 1000 Watt Güçlü Motor, Püre Aparatı, Patentli - Çok Renkli

Satıcı: Toy Fox

17.772,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 17772.99
Braventa Collection Kenwood Triblade System El Blender Seti HBM60.007GY - 1000 Watt Güçlü Motor, Püre Aparatı, Patentli

Satıcı: Braventa Collection

31.498,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 31498.77

Kenwood Triblade XL HBM60.007GY Blender Fiyat Geçmişi

Kenwood Triblade XL HBM60.007GY Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Kenwood Triblade XL HBM60.007GY Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.