King Bodie KKB973 Blender

Güç:
Turbo Fonksiyonu:
Var
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var

King Bodie KKB973 Blender Fiyatları

King KKB973 Bodie Komple Blender Set siyah

Satıcı: lumisahome

2.159,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

1 2159.10
King KKB973 Bodie Komple Blender Set siyah

Satıcı: buluthomesdjt

2.659,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 2659.05
King KKB1073 BODİE PLUS KOMPLE BLENDER SET

Satıcı: lergross

2.669,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2669.11
King KKB973 Bodie Komple Blender Set-Siyah Gümüş 2.867,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 2877.2
King Bodie 1500 W Çoklu Set Blender Siyah 1,5 lt Kapasite ile Fonksiyonel Kullanım

Satıcı: öyküstore | 17 yorum

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 2949.00
KING BODIE KKB973 KOMPLE BLENDER SET SIYAH GUMUS

Satıcı: Mucize Fiyatlar

2.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 2989.00
KKB1073 Bodie Plus Komple Blender Set - Siyah

Satıcı: VeyarDuo

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2999.00
Kıng Bodıe Kkb973 Komple Blender Set Sıyah Gumus

Satıcı: liserons

3.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 3096.60
King Bodıe Kkb973 Komple Blender Set Kırmızı

Satıcı: liserons

3.096,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 3096.60
King KKB1073 Bodie Plus 5’i 1 Arada Blender Seti | Doğrayıcı, Mikser, Rendeleme ve Dilimleme Aparatlı

Satıcı: FİTFİYATHOME

3.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 3110
KING BODIE KKB973 KOMPLE BLENDER SET SIYAH GUMUS

Satıcı: Verveines

3.283,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 3283.00
King KKB973 Bodie Komple Blender Seti | 1500W Güç | Paslanmaz Çelik Blender & Çırpıcı | 1500 ml Mutfak Robotu | 800 ml Ölçü Kabı

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

12 3310
King KKB973 Bodie Komple Blender Seti | 1500W Güç | Paslanmaz Çelik Blender & Çırpıcı | 1500 ml Mutfak Robotu | 800 ml Ölçü Kabı

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 3310
King KKB1073 Bodie Plus Komple Blender Set (Siyah) 4.031,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 4041.1

King Bodie KKB973 Blender Fiyat Geçmişi

King Bodie KKB973 Blender Temel Özellikleri

Güç:
Var

King Bodie KKB973 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

King Bodie KKB973 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

King Bodie KKB973 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.