King KEB975 Boden Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Var
Gövde Malzemesi:

King KEB975 Boden Blender Fiyatları

King Keb1075 Boden Plus El Blenderı Sıyah Bakır - Siyah

Satıcı: ELF TEKNO | 1 yorum

1.415,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1415.79
King Keb1075 Boden Plus El Blenderı-Sıyah Bakır

Satıcı: sPonton

1.384,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1384.00
King Keb1075 Boden Plus El Blenderı-Sıyah Bakır

Satıcı: ELF TEKNO

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1399.00
King Keb1075 Boden Plus El Blenderı Sıyah Bakır - Siyah

Satıcı: VeyarDuo | 1 yorum

1.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1430.00
Kıng KEB1075 Boden Plus El Blenderı siyah

Satıcı: TECHWORLD

1.445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1445.00
King KEB1075 Boden Plus El Blenderı-Siyah Bakır 1.432,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 1442.7
Kıng Keb975 Boden Blender Set

Satıcı: KAŞIK KEPÇE

1.485,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1485.70
KING KEB1075 BODEN PLUS EL BLENDERI-SIYAH BAKIR

Satıcı: Verveines

1.548,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 1548.40
Kıng KEB1075 Boden Plus El Blenderı siyah

Satıcı: KingPazarlama

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1600.00
King K1103 Boden Max El Blender

Satıcı: liserons

1.680,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1680.60
KİNG K1103 BODEN MAX EL BLENDER (Siyah)

Satıcı: King

1.638,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 1648
KİNG K1103 BODEN MAX EL BLENDER

Satıcı: lergross

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 1999.00
KİNG K1103 BODEN MAX EL BLENDER

Satıcı: Verveines

2.057,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 2057.02
King KEB1075 Boden Plus El Blenderı | 1800W Turbo Güç, 4 Bıçaklı, Akım Koruma, Siyah-Bakır

Satıcı: KİNG EV ALETLERİ

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

14 2509
King  King Boden Plus Premium Blender – 1800W Sessiz Güç, Akım Ve Isı Koruma Teknolojisi

Satıcı: kızılelmada

5.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

15 5900.00

King KEB975 Boden Blender Fiyat Geçmişi

King KEB975 Boden Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

King KEB975 Boden Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

King KEB975 Boden Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.