Güç:
Hız Kademesi:
5
Sürahi Kapasitesi:
1.4 litre
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
6.6 kg

KitchenAid Artisan K400 5KSB4026 Blender Fiyatları

Kitchenaid 5KSB4026EIB Artisan 1.4 Litre Mavi Smoothie Blender

Satıcı: PremiumSepet

25.998,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 26008.97
Kitchenaid Blender 1 4 L Almond Cream 5KSB4026EAC

Satıcı: Premium Sepet

26.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 26679.08
Kitchenaid Blender 1 4 L Almond Cream 5KSB4026EAC

Satıcı: TOPCULARDTM

26.679,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 26679.08
Kitchenaid Artisan 1,4 L Blender 5KSB4026 Cast Iron Black-EBK

Satıcı: Amazon.com.tr

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 27559.05
Kitchenaid Kırmızı K400 Artisan 5ksb4026eer Empire Red Blender

Satıcı: Akdeniz Züccaciye 1979

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 27549.05
Kitchenaid Kırmızı K400 Artisan 5ksb4026eer Empire Red Blender

Satıcı: Magic Home

27.549,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 27549.05
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EER 1200 W Blender kirmizi

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

27.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 27749.00
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EER 1200 W Blender kirmizi

Satıcı: MakroReyon

27.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 27749.00
Kitchenaid Artisan 1,4 L Blender 5KSB4026 Pistachio-EPT

Satıcı: PremiumSepet

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 29009
Kitchenaid 5KSB4026EER K400 Artisan Blender 1,4 L Empire Red

Satıcı: AKDENİZ ZÜCCACİYE 1979

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 28999.00
Kitchenaid K400 Artisan Blender - 5KSB4026 5KSB4026EMS Medallion Silver

Satıcı: AKDENİZ ZÜCCACİYE 1979

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

11 28999.00
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EBK Cast İron Black Blender

Satıcı: Premium Sepet

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

12 28999.00
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EMS Medallion Silver Blender

Satıcı: Premium Sepet

28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

13 28999.00
5KSB4026 K400 Artisan Empire Red Blender 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

14 29009
5KSB4026 K400 Artisan Candy Apple Blender 28.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

15 29009
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026ECA Candy Apple Blender

Satıcı: Makroreyon

28.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

16 29009
KitchenAid K400 Artisan 5KSB4026EMS Medallion Silver Blender

Satıcı: Makroreyon

28.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

17 29009

KitchenAid Artisan K400 5KSB4026 Blender Fiyat Geçmişi

KitchenAid Artisan K400 5KSB4026 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

KitchenAid Artisan K400 5KSB4026 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.