Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

KitchenAid Go 5KHBRV05BM Blender Fiyatları

Kitchenaid 5KHBRV05BM Go Kablosuz Mikser & Blender Seti siyah

Satıcı: AKDENİZZÜCCACİYE1979

16.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 16249.00
KitchenAid Go 5KHBRV05BM Aksesuarlı El Blenderı Bataryasız Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 17009
Kitchenaid Go 5KHBRV05BM Aksesuarlı El Blenderı Bataryasız Siyah

Satıcı: JADES HOME

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 16999.00
Kitchenaid Go 5KHBRV05BM Aksesuarlı El Blenderı Bataryasız Siyah

Satıcı: AKDENİZZUCCACİYE

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 16999.00
Kitchenaid 5KHBRV05BM Go Kablosuz Mikser & Blender Seti siyah

Satıcı: Ernshop

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 16999.00
KitchenAid Go 5KHBRV05BM Aksesuarlı El Blenderı Bataryasız Siyah

Satıcı: Enplus

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 16999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi El Blenderı Aksesuarlı Bataryasız(5KHBRV05BM)

Satıcı: ernshop

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

7 16999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi El Blenderı Aksesuarlı Bataryasız(5KHBRV05BM)

Satıcı: Jades Home

16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 16999.00
Kitchenaid Go Kablosuz Serisi El Blenderı Aksesuarlı Bataryasız Matte Black 16.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 16999.00

KitchenAid Go 5KHBRV05BM Blender Fiyat Geçmişi

KitchenAid Go 5KHBRV05BM Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

KitchenAid Go 5KHBRV05BM Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.