Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ağırlık:
1.56 kg

KitchenAid Go 5KSBR256BM Blender Fiyatları

KitchenAid Go 5KSBR256BM Kablosuz Mini Blender Bataryalı Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

14.719,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 14729.08
KitchenAid Go Kablosuz Serisi Mini Blender Bataryalı - 5KSBR256BM - Gri - Siyah

Satıcı: Magichome

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 15999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi Mini Blender Bataryalı - 5KSBR256BM - Gri - Siyah

Satıcı: PapatyaEv

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 15999.00
Kitchenaid Go BM Kablosuz Mini Blender Bataryalı Siyah

Satıcı: Enplus

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 15999.00
Kitchenaid Go BM Kablosuz Mini Blender Bataryalı Siyah

Satıcı: GURMEPLUS

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 15999.00
KitchenAid Go 5KSBR256BM Kablosuz Mini Blender Bataryalı Siyah

Satıcı: Enplus

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 15999.00
KitchenAid Go 5KSBR256BM Kablosuz Mini Blender Bataryalı Siyah

Satıcı: ERNSHOP

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 15999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi Mini Blender Bataryalı (5KSBR256BM)

Satıcı: PAPATYAEV

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 15999.00
KitchenAid Go Kablosuz Serisi Mini Blender Bataryalı (5KSBR256BM)

Satıcı: ernshop

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 15999.00
Kitchenaid Go Kablosuz Serisi Mini Blender Bataryalı Matte Black 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 15999.00

KitchenAid Go 5KSBR256BM Blender Fiyat Geçmişi

KitchenAid Go 5KSBR256BM Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 30 cm
• Derinlik 12.9 cm
• Ağırlık 1.56 kg

KitchenAid Go 5KSBR256BM Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.