Kiwi KHB-4438 Blender

Güç:
Gövde Malzemesi:

Kiwi KHB-4438 Blender Fiyatları

Kiwi Khb 4438 1200 W El Blenderı - Siyah - Gri

Satıcı: Luvigo | 69 yorum

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1349.00
Kiwi 1200w Çelik Gövdeli Çubuk Blendır KHB-4438

Satıcı: Ev Marketi

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1299.00
Kiwi KHB 4438 1200 W El Blenderı siyah

Satıcı: UmutTicaret

1.339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1339.00
Kiwi Khb 4438 1200 W El Blenderı - Siyah - Gri

Satıcı: GÜLSE TEKNOLOJİ | 69 yorum

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1349.10
Kiwi KHB 4438 1200 W El Blenderı siyah

Satıcı: heypa

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 1400.00
Kiwi 1200w Çelik Gövdeli Çubuk Blendır KHB-4438

Satıcı: Heypa

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1450.00
1200W Çelik Gövdeli Çubuk Blendır Khb-4438

Satıcı: Heypa

1.460,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 1460.30
Kiwi KHB 4438 1200 W El Blenderı

Satıcı: Pandora Ticaret

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1499.00
Kiwi Khb 4438 1200 W El Blenderi

Satıcı: Tıkla sipariş et

1.592,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 1592.10
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KA

Satıcı: NARGO

2.450,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2450.67
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KAPLAMA GÖVDE

Satıcı: NARGO

2.658,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 2658.57
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KAPLAMA GÖVDE (5264)

Satıcı: Vanchify

2.695,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 2695.05
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM K

Satıcı: DKare Labs

2.823,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

13 2833.17
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KAPLAMA GÖVDE (5343)

Satıcı: essezon

2.928,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

14 2928.60
KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KAPLAMA GÖVDE

Satıcı: NARGO

2.981,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

15 2991.13
Go İthalat KİWİ KHB-4438 ÇUBUK EL BLENDER 1200W DEĞİŞKEN HIZ KONTROL DÜĞMESİ GÜÇLÜ DC MOTOR ÇELİK BIÇAK KROM KAPLAMA GÖVDE (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

3.026,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

16 3026.42

Kiwi KHB-4438 Blender Fiyat Geçmişi

Kiwi KHB-4438 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Kiwi KHB-4438 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.