Kiwi KSB-2214 Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Kiwi KSB-2214 Blender Fiyatları

Kiwi KSB-2214 Standlı Blender - Siyah

Satıcı: Fırsat Dünyası | 510 yorum

1.106,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 1106.10
Kiwi Ksb-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 Ml Bardaklı

Satıcı: FırsatDünyası

1.030,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1030.10
Kiwi KSB-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.044,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 1044.06
Kiwi Ksb-2214 250 W Kişisel Smoothie Blender

Satıcı: ŞEHZADEGRUPONLİNE

1.072,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1072.60
Kiwi KSB-2214 250 W Standlı Kişisel Smoothie Blender siyah

Satıcı: firsatdunyasii

1.079,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 1079.10
Kiwi Ksb-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1099.00
Kiwi Ksb-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: OVA MAGAZALARI

1.139,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1139.00
Kiwi Ksb-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: Fırsat Dünyası

1.143,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 1143.00
Kiwi KSB-2214 Standlı Blender - Siyah

Satıcı: Derka Shop | 510 yorum

1.169,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1169.10
Kiwi KSB-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: Sehzade Online

1.178,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1178.00
Kiwi KSB-2214 250 W Standlı Kişisel Smoothie Blender siyah

Satıcı: cesitvar

1.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1249.00
Kiwi Ksb-2214 Standlı Kişisel Smoothie Blender 500 ML Bardaklı 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1209
Kiwi Ksb-2214 Standlı Sporcu Blender - Kişisel Smoothie Blender 500 ml Bardaklı

Satıcı: Derka Shop

1.378,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 1378.16
KİWİ KSB-2214 STANDLI BLENDER 250W 500MLPASLANMAZ ÇELİK BIÇAK 2İN1 ŞİŞE=BLENDER HAZNE-MATARA=TAŞIMA KULPLU

Satıcı: NARGO

2.451,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 2451.07
KİWİ KSB-2214 STANDLI BLENDER 250W 500MLPASLANMAZ ÇELİK BIÇAK 2İN1 ŞİŞE=BLENDER HAZNE- MATARA=TAŞIMA KULPLU (5343)

Satıcı: essezon

2.647,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 2647.14
KİWİ KSB-2214 STANDLI BLENDER 250W 500MLPASLANMAZ ÇELİK BIÇAK 2İN1 ŞİŞE=BLENDER HAZNE- MATARA=TAŞIMA KULPLU

Satıcı: NARGO

2.748,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

16 2758.45

Kiwi KSB-2214 Blender Fiyat Geçmişi

Kiwi KSB-2214 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Kiwi KSB-2214 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.