Güç:
Hız Kademesi:
2
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Korkmaz Mia Duo A446 Blender Fiyatları

Korkmaz Mia Duo Siyah Krom Blender Set A446-10

Satıcı: Fırsatlar alemi

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1899.00
KORKMAZ Mia Duo Siyah Krom Blender Set A446-10

Satıcı: UCUZAÇEYİZ

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1999.00
KORKMAZ Mia Duo Azura/krom Blender Set A446-09

Satıcı: Speentech

2.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 2049.00
Korkmaz Mia Duo Azura/Krom Blender Set A446-09

Satıcı: Ev Çarşı

2.034,23 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 2044.23
Korkmaz Mia Duo Siyah Krom Blender Set 850 W Güç, 990 ml Kapasite ve Turbo Fonksiyonu ile Pratik Kullanım

Satıcı: EVKOLİK

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2149.00
Korkmaz A446-10 Mia Duo Blender Set Siyah/krom - Siyah - Krom

Satıcı: sevgideko | 3 yorum

2.159,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 2159.00
KORKMAZ Mia Duo Blender Set Cosmica Krom A446-11

Satıcı: KAMBUROĞLU DAYANIKLI TÜKETİM

2.209,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2209.00
Korkmaz A446-11 Mia Duo Blender Set Cosmica/Krom

Satıcı: SALMANLI

2.211,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2211.60
Korkmaz A446-10 Mia Duo Blender Set

Satıcı: evkolik

2.349,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 2349.06
Korkmaz Mia Duo Siyah Krom Blender Set A446-10

Satıcı: KORKMAZ

2.379,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 2379.24
Korkmaz Mia Duo Blender Set Cosmica Krom A446-11

Satıcı: KORKMAZ

2.396,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 2396.06
Korkmaz A446-10 Mia Duo 850 W Çubuk Blender krom-siyah

Satıcı: Korkmaz

2.421,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 2421.55
Korkmaz Mia Duo A446-11 Blender Set cosmica-krom

Satıcı: Korkmaz

2.421,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 2421.55
KORKMAZ Mia Duo Siyah Krom Blender Set

Satıcı: SALMANLI

2.424,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 2424.03
Korkmaz Mia Duo Siyah Krom Blender Set

Satıcı: SALMANLI

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

15 2509

Korkmaz Mia Duo A446 Blender Fiyat Geçmişi

Korkmaz Mia Duo A446 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Korkmaz Mia Duo A446 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.