Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Korkmaz Mia Multi A457 Blender Fiyatları

Korkmaz A457-06 Mia Multi Siyah Krom 1300 W Blender Seti

Satıcı: Zerdahome

3.273,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3273.60
Korkmaz A457-06 Mia Multi Blender Set Siyah/Krom

Satıcı: SALMANLI

3.317,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3317.90
KORKMAZ Mia Multi Siyah/krom Blender Set

Satıcı: SALMANLI

3.448,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3448.00
Korkmaz Mia Multi Blender Set SiyahKrom

Satıcı: SALMANLI

3.491,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 3491.03
Korkmaz A457-06 Mia Multi Blender Set Siyah/Krom

Satıcı: SALMANLI

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3599.00
Korkmaz Mia Multi Blender Set SiyahKrom

Satıcı: ZerdaHome

3.744,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 3744.00
Korkmaz A457-06 Mia Multi Blender Set Siyah/Krom

Satıcı: Zerdahome

3.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 3950.00
Korkmaz Mia Multi Blender Set SiyahKrom A457-06

Satıcı: KORKMAZ

4.292,71 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4302.71
KORKMAZ Mia Multi Cosmica-Krom Blender Set A457-07

Satıcı: SALMANLI

4.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4439.00
Korkmaz A457-07 Mia Multi Blender Set Cosmica/krom - Mavi

Satıcı: SALMANLI | 4 yorum

4.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 4499.10
Korkmaz A457-07 Mia Multi Blender Set Cosmica/krom - Mavi

Satıcı: mst grup | 4 yorum

4.559,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 4559.03
Korkmaz A457-06 Mia Multi Blender Set Siyah/Krom

Satıcı: HAKKI AKYÜZ MUTFAK ESYALARI 1948

6.181,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6181.50
Korkmaz A457-05 Mia Multi 1300 W Mikser & Blender Seti azura-krom

Satıcı: ernpazarlama

19.746,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 19746.27

Korkmaz Mia Multi A457 Blender Fiyat Geçmişi

Korkmaz Mia Multi A457 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var

Korkmaz Mia Multi A457 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Korkmaz Mia Multi A457 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Korkmaz Mia Multi A457 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.