Güç:
Hız Kademesi:
2
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Korkmaz Vertex Duo A444 Blender Fiyatları

Korkmaz A444 Vertex Duo Çoklu Set Blender 850 Watt 1 lt Kapasite ile Pratik Fonksiyonlar

Satıcı: Gönülkuşu38 | 36 yorum

1.735,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1735.69
Korkmaz A444-05 Vertex Duo Rose Gold 850 W Blender

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.769,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1769.10
Korkmaz A444-05 Vertex Duo 850 W Çubuk Blender rose-gold

Satıcı: FITFIYATHOME

1.819,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1819.09
Korkmaz Vertex Duo InoxSiyah Blender Set

Satıcı: Fitfiyathome

1.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 1900.00
Korkmaz Vertex Duo Inox/Siyah Blender Set

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 1959
Korkmaz Vertex Duo Rosagold Blender Set A444-05

Satıcı: KORKMAZ

1.959,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1959.44
Korkmaz A444-05 Vertex Duo Rose Gold 850 W Blender

Satıcı: KORKMAZ

1.973,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1973.29
Korkmaz Vertex Duo Inox/Siyah Blender Set A444

Satıcı: İBİŞLER ZÜCCACİYE

1.981,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1981.50
Korkmaz Vertex Duo Rosagold Blender Set

Satıcı: FİTFİYATHOME

1.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 2009.9
Korkmaz A444 Vertex Duo Çoklu Set Blender 850 Watt 1 lt Kapasite ile Pratik Fonksiyonlar

Satıcı: Butiikhome | 36 yorum

2.047,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2047.36
Korkmaz A444-05 Vertex Duo 850 W Çubuk Blender Rose Gold

Sadece Mobilde

1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 2009
KORKMAZ Vertex Duo Rosagold Blender Set

Satıcı: SALMANLI

2.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2090.00
Korkmaz A444 Vertex Duo 850 W Çubuk Blender kirmizi

Satıcı: hizliekspress

2.095,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 2095.00
KORKMAZ Vertex Duo InoxSiyah Blender Set

Satıcı: SEVGİDEKO

2.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2179.00
Korkmaz A444-05 Vertex Duo Blender Rosagold

Satıcı: SALMANLI

2.181,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

15 2181.54
Korkmaz A444-05 Vertex Duo Blender Rosagold

Satıcı: Uğur Home

2.575,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 2575.90

Korkmaz Vertex Duo A444 Blender Fiyat Geçmişi

Korkmaz Vertex Duo A444 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Korkmaz Vertex Duo A444 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.