Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Korkmaz Vertex Multi A455 Blender Fiyatları

Korkmaz Vertex Çoklu Set 1300 W Kırmızı Blender 1 lt Ölçü Kabı ve 1,75 lt Doğrayıcı Hazne ile

Satıcı: markaglobal | 10 yorum

3.198,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3198.09
Korkmaz A455-02 Vertex Multi Blender Set Rosagold

Satıcı: SALMANLI

3.826,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3826.10
KORKMAZ Vertex Multi Rosagold Blender Set

Satıcı: SALMANLI

3.865,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3865.97
Korkmaz A455 Vertex Multi Blender Set - Siyah - 1000 Watt

Satıcı: StoktanGelsin | 33 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3999.00
KORKMAZ Vertex Multi Rosagold Blender Set

Satıcı: UCUZAÇEYİZ

4.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4200.00
Korkmaz A455-02 Vertex Multi 1300 W Mikser & Blender Seti rose-gold

Satıcı: SALMANLI

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 4299.00
Korkmaz A455-02 Vertex Multi Rose Gold 1000 W Blender Seti

Satıcı: SALMANLI

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 4299.00
Korkmaz Vertex Multi Siyah Blender Set A455

Satıcı: KORKMAZ

4.330,23 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 4340.23
Korkmaz A455 Vertex Multi 1300 W Mikser & Blender Seti siyah

Satıcı: Korkmaz

4.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 4639.20
Korkmaz A455 Vertex Multi Siyah 1000 W Blender Set

Satıcı: KORKMAZ

4.639,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4639.20

Korkmaz Vertex Multi A455 Blender Fiyat Geçmişi

Korkmaz Vertex Multi A455 Blender Temel Özellikleri

Güç:
2
Var

Korkmaz Vertex Multi A455 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Korkmaz Vertex Multi A455 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.