Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bilişim Artı | 5 yorum
15.659,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
1 15659.13 Kuvings Power Blender Kpb351 (Kırmızı)Satıcı: Bilişim Artı
15.659,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 15659.13 Kuvıngs Kpb351s Power Blender - 1700W - 32000 RpmSatıcı: Kuvings Türkiye
16.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 16289.10 Kuvıngs Kpb-351R Power Blender 1700W 32000 Rpm - Buz Kirma OzellikliSatıcı: Kuvings Türkiye
16.289,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 16289.10 KUVINGS Kpb-351r Power Blender 1700w 32000 Rpm - Buz Kırma ÖzellikliSatıcı: Kuvings
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 17999.00 KUVINGS Kpb351s Power Blender - 1700w - 32000 RpmSatıcı: Kuvings
17.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
6 17999.00