Lider Blendy LHB125 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Turbo Fonksiyonu:
Yok
Gövde Malzemesi:

Lider Blendy LHB125 Blender Fiyatları

Lider LHB-125 400 Watt Çubuk Blender - Antrasit

Satıcı: Ürünpazarı

825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 825.00
Lider Çubuk Blender 400 Watt Lhb-125

Satıcı: ÜrünPazarı

775,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 775.90
Lider Çubuk Blender Lhb-125 2 Kademeli 400w

Satıcı: Ürünpazarı

778,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 778.75
Lider Lhb-125 Style Blender

Satıcı: Ürünpazarı

787,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 787.50
Lider Blendy LHB125 400 W Çubuk Blender siyah

Satıcı: Ürünpazarın

789,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 789.54
Lider Lhb-125 Çubuk Blender 400W

Satıcı: Büyük Arısoy Ticaret

800,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 800.30
Lider Çubuk Blender Lhb-125 2 Kademeli 400w

Satıcı: ÜRÜN PAZARI

825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 825.00
Lider Gant Çubuk Blender 2 Kademeli 400 Watt

Satıcı: ÜRÜN PAZARI

825,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 825.00
LİDER STYLE LHB-125 ÇUBUK BLENDER

Satıcı: ürünpazarı | 1 yorum

796,25 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 806.25
Lider Blendy LHB125 400 W Çubuk Blender siyah

Satıcı: buyukarısoy

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 849.00
Lider LHB-125 400 Watt Çubuk Blender

Satıcı: Ürünpazarı | 3 yorum

875,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 875.00
LİDER STYLE LHB-125 ÇUBUK BLENDER

Satıcı: ürünpazarı

841,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 851.75

Lider Blendy LHB125 Blender Fiyat Geçmişi

Lider Blendy LHB125 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Lider Blendy LHB125 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Lider Blendy LHB125 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.