Musullu MSL-2040 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Musullu MSL-2040 Blender Fiyatları

Musullu Msl-2040 Bl-Lüx 750 W Blender

Satıcı: COOK KİTCHEN

2.596,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 2596.30
Musullu MSL-2040 BL-LÜX 750 W Blender inox

Satıcı: aydoscarsi

2.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2600.00
Musullu Msl-2040 Blender Metal Gövde 1.5 Litre 750 Watt

Satıcı: EGB Elektronik

2.786,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 2786.50
Musullu MSL-2040 Sürahili Blender 750W 1,5 lt Kapasite ile Pratik Karıştırma Fonksiyonu

Satıcı: Nis Home Dekor | 9 yorum

2.968,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2968.20
Musullu MSL-2040 BL-LÜX 750 W Blender inox

Satıcı: maktr

2.988,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 2988.00
Musullu MSL-2040 Sürahili Blender 750W 1,5 lt Kapasite ile Pratik Karıştırma Fonksiyonu

Satıcı: egemenpazarlama | 9 yorum

3.046,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 3046.50
Musullu MSL-2040 BL-Lüx 750 W Inox Blender

Satıcı: GOOD-MARKET

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 3500
Musullu MSL-2040 BL-LÜX 750 W Blender

Satıcı: GOOD MARKET

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 3490.00
Musullu Inox Blender 750W

Satıcı: Cook&Kitchen

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3999.00
Musullu MSL-2040 BL-LÜX İnox Blender 750W

Satıcı: MUSULLU ELEKTRONİK

4.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4909

Musullu MSL-2040 Blender Fiyat Geçmişi

Musullu MSL-2040 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Musullu MSL-2040 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Musullu MSL-2040 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.