Güç:
Sürahi Kapasitesi:
1.9 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Philips 3000 HR2041/00 Blender Fiyatları

Philips HR2041/00 Blender 19L 450W Beyaz Bıçaklı 4 Yapraklı Bıçak, HR2041/00, Siyah/Beyaz

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 1909
Philips Hr2041/00 Sürahi Blender

Satıcı: yetkilisatıcımağazanız

1.857,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 1857.60
Philips HR2041/00 450 W Sürahi Blender beyaz

Satıcı: flashshop

2.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2150.00
Philips HR2041/00 450 W Sürahi Blender beyaz

Satıcı: cosmo-store

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 2199.00
3000 Serisi Blender, Problend Teknolojisi, 450W, 1,9 Lt, Paslanmaz Çelik Bıçaklar, Beyaz, Hr2041/00

Satıcı: ASG Teknoloji

2.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2300.00
Philips HR2041/00 El Tipi Blender 450 W Güç, 1 lt Kapasite, Buz Kırma Fonksiyonu ile Beyaz

Satıcı: Trend Bilimum | 1 yorum

2.366,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 2366.35
Philips HR2041/00 El Tipi Blender 450 W Güç, 1 lt Kapasite, Buz Kırma Fonksiyonu ile Beyaz

Satıcı: KURTOĞLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ | 1 yorum

2.367,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 2367.26
Philips Hr2041/00 Sürahi Blender.

Satıcı: Matiatelektronik

2.415,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2415.00

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

2.419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 2419.00
Philips 3000 Series HR2041/00 450 W Sürahi Blender

Satıcı: MakroReyon

2.495,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 2495.05
Philips HR2041/00 Sürahi Blender

Satıcı: Etinova

2.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

11 2650.00
Philips HR2041/00 3000 Serisi 450 W ProBlend Smoothie Blender

Satıcı: Makroreyon

2.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2709
Philips Hr2041/00 Sürahi Blender Beyaz

Satıcı: arslanticaret23

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 2799.00
Philips 3000 Series HR2041/00 450 W Sürahi Blender

Satıcı: Züccaciyecim

2.827,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 2827.90
Philips HR2041/00 Sürahi Blender

Satıcı: TAŞARAVM

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 3199.00
Philips Hr2041/00 Sürahi Blender Beyaz

Satıcı: WebSepet

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

16 3499.00

Philips 3000 HR2041/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips 3000 HR2041/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 37.7 cm
• Genişlik 19.2 cm
• Derinlik 16.4 cm

Philips 3000 HR2041/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.