Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
2 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Philips 3000 Series HR2291/41 Blender Fiyatları

Philips 3000 Serisi Blender ProBlend Crush Teknolojisi 600W, 2 Lt, 2 Hız Ayarı + Darbe, Cam Hazne, HR2291/41 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 1419 yorum

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3399.00
Philips HR2291/41 600 W Smoothie Blender

Satıcı: Bulvar Online

3.425,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 3425.34
Philips HR2291/41 600 W Smoothie Blender

Satıcı: BAKSERLTD

3.585,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 3585.00
Philips 3000 Serisi ProBlend Crush Teknolojili Blender - 600 W Güç, 2 L Cam Sürahi, 2 Hız + Pulse, Titreşim Önleyici Taban, Siyah (HR2291/41)

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 3609
Philips 3000 Serisi Blender ProBlend Crush Teknolojisi 600W, 2 Lt, 2 Hız Ayarı + Darbe, Cam Hazne, HR2291/41 - Siyah

Satıcı: SARE TEKNOLOJİ | 1419 yorum

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 3599.10
Philips 3000 Serisi Blender ProBlend Crush Teknolojisi, 600W, 2L Geniş Kapasite, 1,25L kapasite

Satıcı: evises

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

6 3899.00
Philips 3000 Serisi Blender ProBlend Crush Teknolojisi, 600W, 2L Geniş Kapasite, 1,25L kapasite

Satıcı: SATÜRN

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 3899.00
Philips HR2291/41 600 W Smoothie Blender

Satıcı: Bulvar Online

4.081,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 4081.12
Philips HR2291/41 Cam Sürahi Blender

Satıcı: Ev Çarşı

4.073,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4083.42
Philips HR2291/41 600 W Smoothie Blender

Satıcı: DMS

4.128,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 4128.00
Philips HR2291/41 ProBlend 600W Sürahi Blender

Satıcı: Makroreyon

4.319,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4329.1
Philips HR2291/41 3000 Serisi Problend 600 W Blender siyah

Satıcı: C1TEKNOLOJİ

4.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 4389.00
Philips HR2291/41 3000 Serisi Problend 600 W Blender siyah

Satıcı: BulvarOnline

4.503,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 4503.16
Philips Hr2291/41 Pro Blend Serisi Blender Siyah 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 4999.00
Philips 3000 Series Smoothie Blender Siyah Hr2291/41 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 4999.00
HR2291/41 3000 Serisi ProBlend Crush Teknolojisi 600 W Smoothie Blender 5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 5909

Philips 3000 Series HR2291/41 Blender Fiyat Geçmişi

Philips 3000 Series HR2291/41 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Philips 3000 Series HR2291/41 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.