Philips HR2500/00 Blender

Güç:
Dahili Hazne Kapasitesi:
600 ml
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
1.05 kg

Philips HR2500/00 Blender Fiyatları

PHILIPS HR2500/00 350 W SMOOTHIE BLENDER

Satıcı: YSFHOME | 29 yorum

3.582,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3582.00
Philips Çevre Dostu Mutfak Serisi Smoothie Blender, 0.6L Kapasite, 350W, Krem, Hr2500/00

Satıcı: Nisan Ticaret

3.540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 3540.00
PHILIPS HR2500/00 350 W SMOOTHIE BLENDER

Satıcı: Nisan Ticaret | 29 yorum

3.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 3599.10
Philips HR2500/00 350 W Eco-Conscious Blender beyaz

Satıcı: nisanticaret

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 3799.00
Philips Çevre Dostu Mutfak Serisi Smoothie Blender, 0.6L Kapasite, 350W, Krem, HR2500/00

Satıcı: Nisan Ticaret

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 3899.00
PHILIPS HR2500/00 Çevre Dostu Mutfak Serisi Smoothie Blender,%100 Biyo Bazlı Plastik

Satıcı: NİSAN TİCARET

3.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 4009.99
Philips HR2500/00 350 W Eco-Conscious Blender beyaz

Satıcı: tumbeyazesyalar

4.022,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 4022.70
Phılıps Hr2500/00 Çevre Dostu Mutfak Serisi5000 Serisi Blender

Satıcı: Yesilyurtgroup

4.241,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 4241.80
Philips Çevre Dostu Mutfak Serisi Smoothie Blender, 0.6L Kapasite, 350W, Krem, HR2500/00

Satıcı: YSFHOME

4.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4650.00
Philips HR2500/00 350 W Smoothie Blender

Satıcı: Nisan Ticaret

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 4999.00

Philips HR2500/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips HR2500/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 11.6 cm
• Derinlik 11.8 cm
• Ağırlık 1.05 kg

DÖKÜMANLAR

Philips HR2500/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.