Philips HR2695/00 Blender

Güç:
Ölçü Kabı Kapasitesi:

Philips HR2695/00 Blender Fiyatları

Phılıps Hr2695/00 5000 Serisi El Blender (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 2.099,30 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2109.3
Philips 5000 Serisi HR2695/00 El Blenderi - Siyah / Inox - 1200 Watt

Satıcı: teknodeposu | 192 yorum

2.427,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2427.10
Philips HR2695/00 5000 Serisi El Blender siyah

Satıcı: AiryshopAS

2.344,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 2344.66
Philips 5000 Serisi HR2695/00 El Blenderi - Siyah / Inox - 1200 Watt

Satıcı: Zerdahome | 192 yorum

2.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 2430.00
Philips 5000 Serisi El Blender, 1200W, 0,5 Lt Kapasiteli BPA İçermeyen Hazne, SpeedTrigger Teknolojisi, Dayanıklı Paslanmaz Çelik Bıçaklar (HR2695/00)

Satıcı: Zitek Bilişim

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 2459
Philips 5000 Serisi HR2695/00 El Blender 2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 2449.00
Philips HR2695/00 5000 Serisi El Blender

Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM

2.537,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 2537.06
Philips 5000 Serisi HR2695/00 1200 W El Blender

Satıcı: Zitek Bilişim

2.618,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2618.03
Philips 5000 Serisi HR2695/00 1200 W El Blender

Satıcı: Derkashop

2.715,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2715.03
Philips HR2695/00 5000 Serisi El Blender

Satıcı: Makroreyon

2.882,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 2882.97
Philips HR2695/00 5000 Serisi El Blender siyah

Satıcı: zitekbilisim

2.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

11 2899.00
Philips HR-2695/00 BLENDER

Satıcı: Airyshop

2.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2979.00
Philips Hr2695/00 5000 Serisi El Blenderı 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 2999.00
Philips HR-2695/00 BLENDER

Satıcı: Helya Home

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 2999.00
Philips Hr-2695/00 Blender 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 2999.00
Philips Blender Hr2695-00 Siyah

Satıcı: Derka Shop

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 2999.00
Philips Hand Blender 1200W El Blender HR2695-00

Satıcı: züccaciyecim

3.179,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 3179.81
Philips 5000 Serisi HR2695/00 El Blenderi-Siyah/Inox-1200 Watt

Satıcı: gelenalsın

3.851,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 3861.9
Philips Blender Hr2695-00 Siyah

Satıcı: Gelenalsin

4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

19 4099.00

Philips HR2695/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips HR2695/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox

Philips HR2695/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.