Philips HR2764/00 Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
2.23 kg

Philips HR2764/00 Blender Fiyatları

Philips Hr2764/00 800 W Smoothie Blender

Satıcı: Nar724

3.424,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

1 3424.10
Philips 5000 Serisi Blender 800 Watt, ProBlend Plus Teknolojisi, 0,7L Kapasiteli Hazne, Sızdırmaz kapak, Smoothie Blender, HR2764/00

Satıcı: Nar724

3.879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 3889
Philips 5000 Serisi HR2764/00 800 W Blender gri

Satıcı: sonfirsat16

3.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 3899.00
Philips HR2764/00 5000 Serisi Blender 800 Watt, ProBlend Plus Teknolojisi, 0,7L Kapasiteli Hazne, Sızdırmaz Kapak, Smoothie Blender, - Siyah - Gri

Satıcı: Electronikpazar | 318 yorum

4.404,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 4404.60
Philips HR2764/00 5000 Serisi Blender 800 Watt, ProBlend Plus Teknolojisi, 0,7L Kapasiteli Hazne, Sızdırmaz Kapak, Smoothie Blender, - Siyah - Gri

Satıcı: SonFırsat | 318 yorum

4.409,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 4409.10
Philips HR2764/00 Blender

Satıcı: KILIÇLAR

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4499.00
Philips HR2764-00 Tumbler Siyah Smoothie Blender

Satıcı: züccaciyecim

4.916,26 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 4926.26
Philips HR2764/00 800W ProBlend Plus Blender

Satıcı: Züccaciyecim

5.744,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 5744.90
Philips 5000 Serisi HR2764/00 800 W Blender gri

Satıcı: zuccaciye-cim

5.848,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 5848.69
Philips Hr2764/00 5000 Serisi 800W Blender Seti

Satıcı: ANTREPO

6.628,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 6628.70
Philips 5000 Serisi HR2764/00 800W Problend Plus Blender

Satıcı: UZUNKAYA MAĞAZACILIK

7.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7739.00
Philips HR2764/00 800W ProBlend Plus Blender

Satıcı: TAŞARAVM

7.759,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 7759.03
Philips 5000 Serisi HR2764/00 800W Problend Plus Blender

Satıcı: YETKİLİBAYİİ

7.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7850.00
Philips HR2764/00 Blender

Satıcı: TAŞARAVM

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

14 7999.00

Philips HR2764/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips HR2764/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Metal
• Renk Seçenekleri Inox
• Yükseklik 38.3 cm
• Genişlik 14 cm
• Derinlik 14.4 cm
• Ağırlık 2.23 kg

DÖKÜMANLAR

Philips HR2764/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.