Philips HR3030/00 Blender

Güç:
Hız Kademesi:
3
Sürahi Kapasitesi:
2 litre
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
3.54 kg

Philips HR3030/00 Blender Fiyatları

Philips 5000 Serisi Blender 1200W, ProBlend Plus Teknolojisi, 2 Lt Kapasiteli Cam Hazne, 3 Hız ve Darbe Özelliği, HomeID , HR3030/00 - Siyah

Satıcı: 4E1D | 216 yorum

5.084,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 5084.10
Philips 5000 Serisi Problend Plus Hr3030/00 1200 W Smoothie Blender

Satıcı: yetkilisatıcımağazanız

4.866,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4866.60
Philips Hr3030/00 5000 Serisi Problend Plus 1200 W Smoothie Blender

Satıcı: Nar724

4.911,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4911.80
Philips 5000 Serisi Blender 1200W, ProBlend Plus Teknolojisi, 2 Lt Kapasiteli Cam Hazne, 3 hız ve darbe özelliği, HR3030/00

Satıcı: GİZERLER

5.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 5159
Philips 5000 Serisi Blender 1200W, ProBlend Plus Teknolojisi, 2 Lt Kapasiteli Cam Hazne, 3 Hız ve Darbe Özelliği, HomeID , HR3030/00 - Siyah

Satıcı: YönAVM | 216 yorum

5.166,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 5166.00
Philips ProBlend Plus HR3030/00 Blender

Satıcı: ZerdaHome

5.184,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 5184.00
Philips ProBlend Plus HR3030/00 Blender

Satıcı: GİZERLER

5.394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 5394.10
Philips 5000 Serisi HR3030/00 Smoothie Blender

Satıcı: Bulvar Online

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

8 5399.00
Philips HR3030/00 5000 Serisi 1200 W Blender siyah

Satıcı: ZERDAHOME

5.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 5460.00
Philips HR3030/00 5000 Serisi 1200 W Blender siyah

Satıcı: gizerler

5.516,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 5516.88
Philips 5000 Serisi Problend Plus Hr3030/00 1200 W Smoothie Blender

Satıcı: HızlıSepett

5.739,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 5739.51
Philips 5000 Serisi HR3030/00 Smoothie Blender

Satıcı: Gizerler

5.818,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 5818.37
Philips 5000 Serisi Smoothie Blender Siyah 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5999.00
Philips Hr3030/00 Philips 5000 Serisi Blender 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 5999.00
Philips HR3030/00 5000 Serisi 1200 W ProBlend Plus Smoothie Blender

Satıcı: Makroreyon

6.399,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 6409
Philips 5000 Serisi Problend Plus Hr3030/00 1200 W Smoothie Blender

Satıcı: UZUNKAYA MAĞAZACILIK

8.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

16 8619.00
Philips HR3030/00 5000 Serisi Problend Plus Smoothie Blender 8.951,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

17 8961.04

Philips HR3030/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips HR3030/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 48.2 cm
• Genişlik 19.4 cm
• Derinlik 20.5 cm
• Ağırlık 3.54 kg

Philips HR3030/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.