Philips HR3770/00 Blender

Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Philips HR3770/00 Blender Fiyatları

Phılıps Hr3770/00 1500w Blender & Meyve (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 5.597,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5597.90
Philips Flip and Juice Katı Meyve Özellikli Sürahi Blender, 1500W, ProBlend Ultra Teknolojisi, HomeID Uygulaması, Hızlı Temizleme, HR3770/00

Satıcı: DİLAN OZKUL | 154 yorum

7.604,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 7604.10
Philips HR3770/00 Flip&Juice Meyve Sıkacağı Modüllü Yüksek Hızlı Blender

Satıcı: Deve Yükü

7.409,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 7409.06
Philips HR3770/00 Flip&Juice Meyve Sıkacağı Modüllü Yüksek Hızlı Blender

Satıcı: DİLAN OZKUL

7.409,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 7409.06
Philips Flip and Juice Katı Meyve Özellikli Sürahi Blender, 1500W, ProBlend Ultra Teknolojisi, HomeID Uygulaması, Hızlı Temizleme, HR3770/00

Satıcı: Toptancıdan Al | 154 yorum

7.604,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 7604.10
Philips Hr3770/00 1500w Blender ve Meyve Sıkacağı 7.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7997.00
Philips Hr3770/00 Flip&Juice™ Blender

Satıcı: Arces Pazarlama

8.070,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 8070.20
Philips Flip&juice HR3770/00 1500 W Modüllü Meyve Sıkacağı siyah

Satıcı: DeveYukundenal

8.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 8149.00
Philips Flip&Juice™ Meyve Sıkacağı Modüllü Yüksek Hızlı Blender

Satıcı: Deveyükü

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 8199.00
Philips Flip&Juice Hr3770/00 1500 W Meyve Sıkacağı Modüllü Yüksek Hızlı Blender

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

8.849,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 8849.10
Philips Flip&juice HR3770/00 Meyve Sıkacağı Modüllü 1500 W Sürahi Blender

Satıcı: Arces

9.198,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 9198.85
Philips Flip&juice HR3770/00 Meyve Sıkacağı Modüllü 1500 W Sürahi Blender

Satıcı: DİLAN ÖZKUL

9.299,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 9299.07
Philips Flip&Juice™ Meyve Sıkacağı Modüllü Yüksek Hızlı Blender

Satıcı: HOME BOYNER

10.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 10499.00
Philips Flip&juice HR3770/00 1500 W Modüllü Meyve Sıkacağı siyah

Satıcı: zmecstore

12.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 12499.00

Philips HR3770/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips HR3770/00 Blender Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Gövde Malzemesi Metal
• Renk Seçenekleri Siyah

Philips HR3770/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.