Güç:
Hız Kademesi:
2
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Philips Opal HR2672/00 Blender Fiyatları

Philips Opal Blender, ProBlend Teknolojisi, Güçlü Motor, Buz Kırma Fonksiyonu, Dayanıklı Sürahi, HR2672/00 - Siyah

Satıcı: teknodeposu | 28 yorum

2.296,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 2296.60
Philips Blend & Go 3000 Serisi Mini Smoothie Blender – 350W, 0,6L Taşınabilir şişe, Paslanmaz çelik bıçaklar, 2 Hız Ayarı, Bulaşık makinesinde yıkanabilir, ProBlend Teknolojisi, Siyah (HR2672/00)

Satıcı: Zitek Bilişim

2.296,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

2 2306.6
Philips HR2672/00 350 W Smoothie Blender 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 2499.00
Philips Opal Blender, ProBlend Teknolojisi, Güçlü Motor, Buz Kırma Fonksiyonu, Dayanıklı Sürahi, HR2672/00 - Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 28 yorum

2.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2599.00
Philips HR2672/00 3000 Serisi Blender siyah

Satıcı: AiryshopAS

2.744,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 2744.10
Philips HR2672/04 ProBlend Teknolojili Smoothie Blender

Satıcı: burenze

2.749,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2749.90
Philips Hr-2672/00 Blender

Satıcı: SALMANLI

2.831,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

7 2831.10
Philips Hr2672/00 3000 Serisi Blender Siyah

Satıcı: bilerekal

2.944,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 2944.05
Philips HR2672/00 Daily Pro Smoothie Blender

Satıcı: bilerekal

2.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2949.00
Philips Hr2672/00 Problend 350 W Smoothie Blender

Satıcı: Makroreyon

3.008,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

10 3008.10
Philips Hr2672/00 3000 Serisi Blender Siyah

Satıcı: MakroReyon

3.071,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3071.05
Philips HR2672/00 3000 Serisi Blender siyah

Satıcı: otometronom

3.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 3150.00
Philips HR2672/04 ProBlend Teknolojili Smoothie Blender

Satıcı: SALMANLI

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 3199.00
Philips 3000 Serisi Hr2672/00 Smoothie Blender 3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 3399.00
Philips Hr2672/00 3000 Serisi Blender Siyah 3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

15 3399.00
Philips HR2672/00 Daily Pro Smoothie Blender

Satıcı: Temadan

3.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 3500.00

Philips Opal HR2672/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips Opal HR2672/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Siyah
• Yükseklik 36.5 cm
• Genişlik 11.7 cm
• Derinlik 12.3 cm

Philips Opal HR2672/00 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Philips Opal HR2672/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.