Güç:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Ağırlık:
580 g

Philips ProMix HR2520/00 Blender Fiyatları

Philips 3000 Serisi ProMix El Blenderi, 400W, Sıçrama Önleyici Tasarım, Kolay Temizlik, Kompakt Boyut, HR2520/00 - Beyaz

Satıcı: Hepsiburada | 1998 yorum

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 1599.00
Philips 3000 Serisi El Blenderi ve Ölçü Kabı, 400W Motor, ProMix Teknolojisi, Sıçramayı Önleyen Bıçak Koruması, Ergonomik Tutuş, Kompakt Tasarım (HR2520/00)

Satıcı: kolaysepet

1.579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 1589
Philips HR2520/00 Promix 400 W El Blenderı beyaz

Satıcı: kolaysepet

1.598,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1598.99
Philips 3000 Serisi ProMix El Blenderi, 400W, Sıçrama Önleyici Tasarım, Kolay Temizlik, Kompakt Boyut, HR2520/00 - Beyaz

Satıcı: Cosmolite | 1998 yorum

1.704,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 1704.60
Philips Hr2520/00 Promix 400 W El Blenderı

Satıcı: Derkashop

1.769,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1769.10
Philips Hr2520/00 3000 Serisi Promix El Blenderı

Satıcı: KolaySepet

1.893,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1893.00
Philips HR2520/00 Promix El Blenderı

Satıcı: Kolaysepet

1.937,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1937.05
Philips HR2520/00 Promix El Blenderı

Satıcı: Derka Shop

2.020,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 2020.16
Philips HR2520/00 Promix 400 W El Blenderı beyaz

Satıcı: DerkaShop

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2099.00
Philips HR2520/00 Promix El Blenderı

Satıcı: bakucuzaal

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 2499.00
Philips HR2520/00 Promix El Blenderı

Satıcı: ANTREPO1

3.390,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

11 3390.00

Philips ProMix HR2520/00 Blender Fiyat Geçmişi

Philips ProMix HR2520/00 Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Gövde Malzemesi Plastik
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Yükseklik 37 cm
• Genişlik 6.7 cm
• Derinlik 6.7 cm
• Ağırlık 580 g

Philips ProMix HR2520/00 Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Philips ProMix HR2520/00 Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.