Raks Shake Duo Blender

Güç:
Ölçü Kabı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:

Raks Shake Duo Blender Fiyatları

Raks Shake Duo 1200 Watt 600 ML El Blender (Kırmızı)

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

859,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 869
RAKS EL BLENDER

Satıcı: Kuzey Pazarlama

911,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 911.16
Shake Duo 1200Watt Paslanmaz Çelik Bıçaklı Blender

Satıcı: HIZLIKAPINDA

928,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 928.40
Raks Shake Duo 600 W Çubuk El Blender

Satıcı: Eksik Sepeti

968,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 968.20
Raks Shake Duo 600 W El Blender

Satıcı: 1d3k

1.041,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1041.60
Raks Shake Duo 600 W El Blender

Satıcı: Kuzey Pazarlama

1.068,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 1068.28
Raks Shake Duo 600 W Çubuk El Blender kirmizi

Satıcı: 1d3k

1.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1070.00
Raks Shake Duo 600 W Çubuk El Blender kirmizi

Satıcı: hizlikapinda

1.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1079.00
Raks 1200 W El Blender 600 ml Kapasiteli Ölçü Kabı ile Paslanmaz Çelik Uçlu Fonksiyonel

Satıcı: HIZLIKAPINDA | 149 yorum

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 1099.00
RAKS EL BLENDER

Satıcı: DE-KA

1.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 1176.00
Raks 1200 W El Blender 600 ml Kapasiteli Ölçü Kabı ile Paslanmaz Çelik Uçlu Fonksiyonel

Satıcı: Kuzeypazarlama | 149 yorum

1.204,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 1204.90

Raks Shake Duo Blender Fiyat Geçmişi

Raks Shake Duo Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Raks Shake Duo Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.