Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Russell Hobbs Mini cam blender kompakt, yer tasarrufu sağlayan tasarım, 23450 devir/dakika, darbe/buz kırma fonksiyonu, 0,8 l cam kap, paslanmaz çelik bıçak, mikser, elektrikli parçalayıcı, Smoothie Satıcı: YeniseY
4.631,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
1 4641.86
Russell Hobbs 25290-56 Compact Home Blender Satıcı: YeniseY
4.768,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 4768.15
Russell Hobbs 25290-56 Compact Home Blender - Gümüş
Satıcı: chefreyon
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 4999.00
Russell Hobbs 25290-56 Compact Home Blender Satıcı: CHEFREYON
4.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 4999.00
RUSSELL HOBBS 25290-56 Compact Home Blender Satıcı: YeniseY
5.066,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 5066.90
Russell Hobbs 25290-56 Compact Home Blender - Gümüş
Satıcı: Yenisey
5.485,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
6 5485.10