Güç:
Hız Kademesi:
4
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Schafer Blendy Blender Fiyatları

Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: Schafer Mutfak

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

1 1809
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: Schafer

1.845,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

2 1845.23
Schafer Blendy Sürahi Blender-Antrasit02

Satıcı: Schafer

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 1949.00
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: Schafer

2.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2149.00
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: SCHAFER

2.152,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 2152.77
Schafer Blendy Sürahi Blender-Antrasit02

Satıcı: SCHAFER

2.152,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2152.77
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.167,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2167.40
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.204,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

8 2204.10
Schafer Blendy Sürahi Blender-Antrasit02

Satıcı: BAHAR HOME AVM

2.211,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 2211.60
Schafer Blendy Sürahi Blender-Krem - Krem

Satıcı: EFE FARUK AVM

2.696,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 2696.30
Schafer Blendy Sürahi BLENDER-ANTRASIT02 - Antrasit

Satıcı: Schafer | 3 yorum

2.784,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 2784.29
Schafer Blendy 700 W Sürahi Blender antrasit

Satıcı: miatek

2.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 2819.00

Schafer Blendy Blender Fiyat Geçmişi

Schafer Blendy Blender Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Schafer Blendy Blender İle En Çok Karşılaştırılan Blender Ürünleri

Schafer Blendy Blender Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.